Ga de strijd aan met vrienden en familie met deze complete Light Battle Connect lasergame set!
Met deze set van 4 Light Battle laserguns en 2 targets verander je je huis, tuin of speelveld in een echte lasergame arena. Dankzij de Anti-Cheat functie is valsspelen onmogelijk en blijft elk duel eerlijk en spannend. De guns kunnen gekoppeld worden aan een Light Battle Connect vest (niet inbegrepen). Zodra een vest gekoppeld is, schakelt de ontvanger van het geweer uit en moet je elkaar op het vest raken. Zonder vest kun je gewoon op de laserguns van je tegenstanders spelen. Dit maakt de set direct speelbaar, met of zonder vest.
Hoe werkt lasergamen?
Het doel van lasergamen is om je tegenstander te raken en zijn levens weg te nemen. Elke lasergun beschikt over 4 levensbalken met in totaal 12 levens. Raak je tegenstander en er gaat een leven af. Zijn alle levens verdwenen, dan is de speler uitgeschakeld. Wordt er een vest gekoppeld, dan worden de levens daar weergegeven en trilt het vest bij elke treffer. Zo wordt het spel nog realistischer.
Functionaliteiten van de Connect laserguns:
De laserguns zijn 51 cm lang en 18 cm hoog. Geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar, maar ook leuk voor volwassenen. Voor optimaal gebruik adviseren wij vanaf 9 jaar. Elke gun werkt op 4 AA Alkaline batterijen (niet inbegrepen). Met nieuwe batterijen kun je urenlang spelen. Oplaadbare batterijen worden afgeraden. Handleiding in Nederlands, Engels, Duits en Frans meegeleverd.
Geen vals spel meer dankzij Anti-Cheat
Andere merken maken het mogelijk om nieuwe levens te krijgen door de gun simpelweg uit en weer aan te zetten. Met de Anti-Cheat technologie van Light Battle is dit onmogelijk. De gun onthoudt het aantal levens, zelfs na het uitzetten. Ook kan de teamkleur niet meer gewijzigd worden nadat je geraakt bent. Dit zorgt voor eerlijk, uitdagend en realistisch spel.
Zijn al je levens op? Dan heb je een tweede Light Battle Connect of Anti-Cheat gun met een andere teamkleur nodig om je wapen van nieuwe levens te voorzien. Zo blijft samenwerken essentieel en wordt het spel nog spannender.
Handig resetten met de Light Battle Reset Afstandsbediening (niet inbegrepen)
Geen gedoe meer met het individueel resetten van elke lasergun tijdens het spel? Met de Light Battle Reset Afstandsbediening reset je in één keer meerdere guns naar volle levens. Ideaal bij grote groepen of lange sessies. Spelers kunnen direct weer meedoen zonder tijd te verliezen.
Belangrijk: de afstandsbediening is apart verkrijgbaar en werkt alleen met de Light Battle Connect en Recharge series. Niet compatibel met andere lasergun series.
Schietafstand
De Light Battle Connect laserguns hebben een bereik tot circa 50 meter, afhankelijk van het gekozen munitietype en de lichtomstandigheden. Met ‘single shot’ schiet je het verst, terwijl ‘plasmagun’ een kortere afstand heeft. Geschikt voor zowel binnen als buiten spelen.
Lasergame targets
De set wordt geleverd met 2 Light Battle Active targets. Perfect voor spelvormen zoals Capture the Flag. Raak het target 5 keer en het verandert permanent in jouw teamkleur. Dankzij de automatische uitschakelfunctie schakelen de targets zichzelf uit na 4 uur om batterijen te besparen (3x AAA batterijen per target, niet inbegrepen).
Light Battle Connect vest
Het Light Battle Connect vest (optioneel verkrijgbaar) maakt het spel nog realistischer. Wordt het vest gekoppeld, dan gaan de levens van de gun uit en worden alleen de levens op het vest weergegeven. Bij elke treffer gaat er een leven af en voel je een korte trilling. Zijn alle levens weg? Dan schakelt het gekoppelde geweer uit.
Veilig speelgoed
Alle Light Battle producten maken gebruik van onzichtbaar, volledig onschadelijk infraroodlicht. Ze zijn CE-gecertificeerd en voldoen aan de Europese veiligheidsnormen voor speelgoed. Geschikt vanaf 8 jaar.
| Uitzondering garantie | Zakelijke klanten, stichtingen, scholen, verenigingen, verhuur door particulieren en niet particulier gebruik Onze lasergame producten worden veel ingezet voor commerciële toepassing zoals lasergame verhuur. Deze producten zijn echter niet gemaakt voor deze toepassing. Om deze reden kan deze klantengroep alleen aanspraak maken op garantie bij een fabricagefout tot 14 dagen na levering. Hiervan dient u binnen 14 dagen na levering van het artikel melding te maken via het contactformulier. Voor defecten die na 14 dagen na levering ontstaan, staat onze reparatieafdeling voor u klaar. Na 14 dagen zijn alle verzendkosten en reparatiekosten voor uw rekening. Het is ook mogelijk zolang de voorraad strekt onderdelen bij ons te bestellen. |
|---|---|
| Kleur | Blauw, Rood, Groen, Geel |
| Leeftijdsgroep | 8-9, 10-11, 12+ |
| Oplaadbaar | Nee (geschikt voor oplaadbatterijen) |